Avenidaparkhotel.cz
wifi           tel   +420 774 482 605       cs

O hotelu Avenida

Děkujeme za zájem o náš hotel.

Jsme malý podnik, o jehož chod se stará celkově 6 lidí. Při poskytování našich služeb upřednostňujeme kvalitu namísto kvantity. Zakládáme si na osobním přístupu, který v mnoha hotelech nenajdete.

V Avenida Park Hotelu nabízíme celkem 8 pokojů, z nichž každý disponuje vlastní koupelnou. K dispozici jsou standardní pokoje pro jedno až tři lůžka, velké rodinné apartmá nebo pokoje, jež lze navzájem propojit a přizpůsobit Vašim požadavkům. V každém pokoji najdete láhev vody, rychlovarnou konvici a několik druhů čajů.

V bezprostřední blízkosti hotelu najdete vyhledávané restaurace a kavárny, obchody i zastávku MHD. V těsném sousedství leží také veškeré lázeňské domy Teplic. Centrum města se nachází pouhých 0,9 km od hotelu, stejně jako autobusové a vlakové nádraží. Do botanické zahrady, divadla či kina od nás dojdete za krátkou chvilku, v blízkosti je i několik sportovních areálů.

Součástí hotelu je stylová kavárna Lamborghini Café s venkovní terasou, která se nachází v lázeňském parku. Pro svou výběrovou kávu, míchané koktejly a dobrou atmosféru je kavárna oblíbená nejen hotelovými hosty, ale i širokou veřejností. Zejména v letních měsících tu zažijete pravou atmosféru lázeňského města.

V hotelu Avenida najdete klidné ubytování v přátelské atmosféře. Dík poloze hotelu jsou veškeré služby i kulturní vyžití na dosah ruky. Avenida je hotel, kde se budete cítit dobře.

Těšíme se na vaši návštěvu!